Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.393 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 16 × 9 cm |
| is_customized | No |
| Model Number | qniaoge Black |
| Level Of Practice | Beginner |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | LYCRA |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | Cloth |
| Heel Type | Square heel |
| Heel Height | Med (1 3/4" to 2 3/4") |
| Dance Shoe Type | Ballroom/Latin Shoes |
| Closure Type | Lace-up |
| Outsole Material | Suede |
| Gender | WOMEN |
| Brand Name | SOULNEAD |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Athletic Shoe Type | Dance Shoes |
| Department Name | ADULT |
| color | Black and White |
Instock
There are no reviews yet.