Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | No |
| Release Date | spring2019 |
| Level Of Practice | Professional |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Shoe Width | Medium(B, M) |
| Lining Material | PU |
| Insole Material | Latex Foam |
| Upper Material | Silk Satin |
| Heel Type | Thin Heels |
| Heel Height | High (3" and up) |
| Dance Shoe Type | Ballroom/Latin Shoes |
| Decorations | None |
| Closure Type | Lace-up |
| Outsole Material | Cow Spit |
| Gender | WOMEN, Women Girls Ladies |
| Brand Name | Hiyixgh |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Athletic Shoe Type | Dance Shoes |
| Department Name | ADULT |
| Color | Black Brown Pink Silver |
| Heel | 5.5/7.5/8.5CM |
| Applied for | Ballroom/Indoor dancing |
| Size | 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 |
| dropshipping suppliers | dropshipping |
| dropshipping stock store | dropshipping shoes |
Instock
There are no reviews yet.