Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Upper fixing method | stitching |
| Gender | Women |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | retro |
| Shoes Type | Home Cotton Shoes |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| With Platforms | No |
| Lining Material | Short Plush |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Winter |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | Fabric |
| Upper Material | Cotton Fabric |
| Department Name | ADULT |
| Brand Name | YJSFG HOUSE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | slippers |
| CN | Zhejiang |
| Item Type 1 | Disposable Slippers Women |
| Item Type 2 | Hotel Travel Slipper |
| Item Type 3 | Sanitary Party Home Guest Slippers |
| Item Type 4 | Men Women Unisex Closed Toe Shoes |
| Item Type 5 | Bedroom Silent slides |
| Item Type 6 | Flat Floor Soft Silent Slides |
| Item Type 7 | Spring Autumn Winter Shoes |
| Item Type 8 | Women Indoor Slippers |
| Item Type 9 | Soft Home Cotton Slipper |
| Item Type 10 | Comfort Floor Shoes |
| Support | Wholesale, dropshipping |
| Item Type 11 | Men Silence Slides Bedroom |
| Item Type 12 | Bedroom Slippers |
| Item Type 13 | Hotel disposable slippers |
| Item Type 14 | Bride Wedding Decoration |
| Item Type 15 | Bridesmaid Party Slipper |
| Item Type16 | Indoor Bedroom Lovers Outdoor Shoes |
| Item Type17 | Women Autumn Home Slippers |
| Item Type18 | Couple Indoor House Slippers |
| Item Type19 | Cotton Slippers For Women Men Flats |
| Item Type20 | Indoor Bedroom Lovers Outdoor Shoes |
| Item Type21 | Ladies Flip Flops |
| Item Type22 | Winter House Furry Slippers |
| Item Type23 | Non-Slip Casual Indoor Flats |
| Item Type24 | Fluffy Home Slippers |
| Item Type25 | Soft Lightweight Anti Slip Slipper |
| Item Type26 | Indoor Slides for Autumn Winter |
| Item Type27 | Thermal Slippers Indoor Winter |
Instock
There are no reviews yet.