Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 12 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | SEXY |
| Shoes Type | Peep Toe |
| Heel Type | Fretwork Heels |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| With Platforms | No |
| Fashion Element | Shallow |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PU |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Spring/Autumn |
| Outsole Material | tpu |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | PU |
| Upper Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong, Zhejiang |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
| Brand Name | ZHUISHU |
Instock
There are no reviews yet.