Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 5 cm |
| Closure Type | Button |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Concise |
| Shoes Type | Slides |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| With Platforms | No |
| Fashion Element | Embroider |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Satin |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Summer |
| Model Number | G21090801 |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | Solid, Letter, Bridesmaid, Bride |
| Insole Material | RUBBER |
| Upper Material | Satin |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
| Size | 36, 37, 38, 39, 40, 41 |
| Color | Burgundy, Red, Champagne, Pink, Navy Blue, Light Red |
| Washing Method | Wash By Hand;Hand Out To Dry |
| Support | Retail/Wholesale/Dropshipping/Cutomized |
| Place Of Origin | Shanghai, China (Mainland) |
Instock
There are no reviews yet.