Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.378 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 37 × 6 cm |
| Upper fixing method | stitching |
| Gender | Women |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Lovely |
| Shoes Type | basic |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Short Plush |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Winter |
| Model Number | C6418 |
| Outsole Material | PVC |
| Insole Material | Short Plush |
| Upper Material | POLYESTER |
| Brand Name | nuanzhiyuan |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | slippers |
Instock
There are no reviews yet.