Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 24 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Multimedia |
| Memory Capacity | 16GB |
| Hard Drive Capacity | 500GB |
| Model Number | WTR PRO |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Model | Intel N100/N150 |
| Type | Mini Desktop, MINI PC |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Brand Name | SZBOX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.