Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 17 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Cord Tail Assembly Mode | 360° Rotatable |
| Thermostat Adjustment Segments | others |
| Voltage | 210-240V, 220V-240V |
| Certification | CCC, CE, CCC |
| Model Number | SM-5308 |
| Power Source | Electric |
| Brand Name | KinseiBeauty |
| Origin | Mainland China |
| Color | Rose |
| Gears | 3 Gears Wind-temp Switch |
| Target Audience | Adults |
Instock
There are no reviews yet.