Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Cord Tail Assembly Mode | 360° Rotatable |
| Max. temperature | 160 °C |
| Thermostat Adjustment Segments | others |
| Voltage | 210-240V, 210-240V |
| Certification | CCC, CE, CCC |
| Model Number | JFB017 |
| Power Source | Electric, Electric |
| Brand Name | KinseiBeauty, KinseiBeauty |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Color | silver |
| Power | 1200W |
| Gears | 3 Gears Wind-temp Switch |
Instock
There are no reviews yet.