Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 6 cm |
| Working Principle | RF |
| Commodity Quality Certification | CCC |
| Function | Skin Rejuvenation, Skin Tightening, Whitening, Lifting |
| Power Source | USB Charger |
| Standard Voltage | 110V(不含)-220V(不含) |
| Manufacturing Process | Hand Made |
| Material | Plastic |
| Brand Name | BSFH |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC |
| Number of Pieces | One Unit |
| color | Charging model |
| Built-in battery capacity | 500mAh-800mAh |
| Is there a built-in battery? | be |
| voltage | 110V-220V |
| plug | American, European, British, Australian standard plug |
| Whether it is portable or not | be |
| Waterproof rating | IPX0 |
| Listing time | 2023-11-10 |
Instock
There are no reviews yet.