Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 55 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 501-800g, 2LB(1000g) |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 601-800W, 700 |
| Brand Name | HAOYUNMA, YUNCHA |
| Origin | Mainland China |
| Note | 1 Quantity (1 lot)Contains 2 pieces of Bread Maker |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Model Number | YC-BM-HH019 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Type | Automatic Bread Maker |
| Function | Timer Function |
| Material | Stainless steel |
| Product name | Break Maker |
| Usage | Home Cooking |
| Color | Silver |
| Certification | CB CE ROHS |
| Style | Home Used Bread Maker |
| Housing material | Stainless Steel Housing |
| Logo | OEM Logo Acceptable |
Instock
There are no reviews yet.