Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 11 × 16 cm |
| Working Principle | ION+, LED, RF |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Function | Skin Rejuvenation, acupressure, vibration hot compress |
| Power Source | USB CABLE, us, EU, UK, AU |
| Standard Voltage | 110V, 220V |
| Size | 29.5*11.5*16cm |
| Manufacturing Process | Machine Made |
| Material | Plastic, Plastic |
| Brand Name | GLENN, glenn |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Certification | CE |
| Number of Pieces | One Unit |
| Application | Hand |
| Power | 5W |
| Product name | Hand Massager |
| Working time | 15min |
| Net weight | 1.1 kg |
| Charging mode | USB |
| Product size | 29.5*11.5*16CM |
| Applicable position | Hand |
Instock
There are no reviews yet.