Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | air blower |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Number of gears | 3 |
| Max. power | 1000W |
| Plug standard | EU |
| Function | Anion, Thermostatic, Hot/cold air |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | HABOTEST |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
| Certification | CE |
| noise | 60-70dB (inclusive) |
| color | Dark gray, purple, ivory white |
| Model | ML-CFJ-011 |
| Shell process | UV paint, rubber paint, metallic paint, piano paint |
| Motor type | Brushed motor |
| rated voltage | 220 |
| rated power | 1000 |
| heating wire | corrugated wire |
| motor | DC motor |
| Shell material | ABS |
| Temperature regulation | Cold/hot air gear |
Instock
There are no reviews yet.