Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.57 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nozzle coating | CERAMICS |
| Number of nozzles | 3 – 4 |
| Time to market | Jun-13 |
| Use | Travel |
| Model Number | TY04 |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Certification | CCC |
| Type of motor | DC |
| Nozzle type | Collecting Nozzle |
| Number of gears | 4 |
| Max. power | 1200-1599W |
| Plug standard | EU |
| Function | Anion, Temperature control |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
| Wind temperature | 4th gear cold air |
Instock
There are no reviews yet.