Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, None |
| Is Electric | lithium battery, lithium battery |
| Throttle servo | / |
| Steering servo | / |
| Power | /, 030 brushed motor |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Flight Time | /, Approx.40 minutes |
| Tire Track | /, Wheel Hex:7mm |
| Wheelbase | /, Wheelbase:13.97cm |
| Warning | / |
| Remote Distance | / |
| Warranty | / |
| Scale | 1:24 |
| Dimensions | / |
| Torque | / |
| Model Number | / |
| Design | Cars |
| Package Includes | Original Box |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic, Metal |
| Brand Name | MN MODEL |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.