Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 2021638808 |
| Certification | GZBJZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Feature | MOISTURIZING |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | SI MI DA DANG |
| Origin | Mainland China |
| Use | BODY |
| Item Type | Cream |
| Ingredients: Raw materials | Glycerol |
| Product category | Body Lotion |
| Specifications | Normal specs |
| Shelf life | 3 years |
| Net content | 200g |
Instock
There are no reviews yet.