Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.171 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 8 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| SPEC | 100-500G |
| Number of Pieces | One Unit |
| Fragrance | shea butter |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | shea butter |
| Model Number | OC-A06-0173-01 |
| Feature | MOISTURIZING |
| NET WT | 114g |
| Gender | Female |
| Brand Name | OceAura |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3 years |
| Date of Manufacture | the near future |
| Use | BODY |
| Item Type | Cream |
Instock
There are no reviews yet.