Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.115 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| SPEC | <100g |
| Number of Pieces | One Unit |
| Fragrance | no |
| Certificate Number | 202404100006 |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | urea, vitamin c, vitamin e |
| Model Number | Whitening Cream |
| Feature | Whitening |
| NET WT | 125g |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | JoyPrettyin |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3 Years |
| Use | BODY |
| Item Type | Cream |
Instock
There are no reviews yet.