Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.198 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | Skin Care |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Ingredient | Natural Plants |
| Quantity | Lip Skin Health |
| Model Number | Lip Moisturizing |
| Benefit | Moisturizer, Nutritious |
| NET WT | 30g/60g/90g |
| Brand Name | eelhoe |
| Origin | Mainland China |
| Date of Manufacture | Lip Care |
| Shelf Life | 3 Years |
| Manufacturer | EELHOE |
| Type | Lip Balm |
| Distributor/Importer | Vitamin E Contained |
| Feature 1 | Repair Bleeding Lips |
| Feature 2 | Repair Peel Off Lips |
| Feature 3 | Dark Lips Removal |
| Feature 4 | Lip Hydrated |
| Feature 5 | Anti Chapped Lips |
| Feature 6 | Soften Cutin Of Lips |
Instock
There are no reviews yet.