Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Ingredient | Lip oil |
| Model Number | VA17 |
| Benefit | Moisturizer, Nutritious |
| NET WT | 20ml |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3 years |
| Type | Lip Balm |
| Product Name | Long Lasting Lip Plumper Serum Liquid |
| Effect | Promote collagen synthesis, increase lip elasticity, activate cell regeneration, reduce fine lines, resistaging, repair the lips and make them fuller |
| Function | Combines natural and advanced lip plumping ingredients, non-sticky formula keeps lips looking fuller and luscious for hours |
| Feature | Helping to hydrate the lips and reduce the loss of moisture, giving the lips a healthier look |
| Suitable For | All lip Shapes, Improves various lip problems and gives you plump and sexy lipsves you plump and sexy lips |
| Quality Inspection | Qualified, Special crystal embellish formula, make your lips become crystal glorious, lasting glossy |
| Expiration Date | 3 years.It is your best choice to remove the lips cutin and fade lip texture |
Instock
There are no reviews yet.