Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 14 × 3 cm |
| Model Number | BVS2023556 |
| Recommend Age | 0-3y, 3-6Y |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product Name | Cloth Book |
| Dimensions | 10*10cm |
| Product Weight | 0.02kg |
| Package | Opp Bag |
| Feature 1 | Soft Book |
| Feature 2 | Montessori Book |
| Feature 3 | Baby Cloth Book |
| Feature 4 | Rattle Book |
| Feature 5 | Educational Toys |
Instock
There are no reviews yet.