Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Depth | 30-45 cm |
| High | >35 cm |
| Water tank volume | 2 liters or more |
| Type | Built-in coffee machines |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 1600 |
| Housing Material | StainlessSteel |
| Feature | Small Size, Simultaneous preparation of 2 cups, With Display, Timer, Coffee strength adjustment, Automatic milk frother |
| Certification | CE |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.