Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Basic Classic |
| Style type | rectangle |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Lens Width | 61mm |
| Lens Height | 52mm |
| Frame Material | Alloy |
| Model Number | Anti Blue Light Glasses |
| Gender | Unisex |
| Lenses Material | Acrylic |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, KC |
Instock
There are no reviews yet.