Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.019 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 4 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Basic Classic |
| Style type | Oval |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Lens Width | 52mm |
| Lens Height | 45mm |
| Frame Material | Plastic |
| Model Number | 558 |
| Gender | WOMEN |
| Lenses Material | Acrylic |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.