Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 8 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| SPEC | <100g |
| Number of Pieces | One Unit |
| Fragrance | Lavender Extract |
| Certificate Number | Smooth Skin |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Natural Plants |
| Model Number | Moisturizing Body Cream |
| Feature | Nourishing, MOISTURIZING |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | jaysuing |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3 years |
| Date of Manufacture | new |
| Use | BODY |
| Item Type | Cream |
| Manufacturer | Moisturizing Skincare |
| Distributor/Importer | Shrinking Pores |
| Item 1 | Restore Skin Luster |
| Item 2 | Deep Sleeping |
| Item 3 | Improve Emotional Tension |
| Item 4 | Improving Skin Texture |
| Item 5 | Improves Dullness |
| Item 6 | Brighten Dullness |
Instock
There are no reviews yet.