Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.116 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | / |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | snail |
| Quantity | 1 set |
| Model Number | 106B2401 |
| NET WT | 100g |
| Use | BODY |
| Gender | Female |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Set |
Instock
There are no reviews yet.