Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 45 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Color | black, WHITE |
| is_customized | no |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Features | line |
| Model Number | ML021D |
| Lighting Area | 15-30square meters |
| Application | Kitchen, Dining Room, Bed Room, Foyer, study |
| Technics | Forged |
| Number of light sources | 1 |
| Material | aluminum |
| Warranty | 3 years |
| Shade Type | Shadeless |
| Shade Direction | Up & Down |
| Base Type | LED |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC, ce, LVD |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | Lava Ball |
| Is Dimmable | No |
| Switch Type | None |
| Body Material | aluminum |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.