Instock
| Weight | 2.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 27 × 25 cm |
| Color | Red |
| is_customized | no |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Features | Bauhaus Folding Rocker Arm Wall Lamps Color Memphis Children's Room La |
| Model Number | Bauhaus Folding Rocker Arm Wall Lamps Color Memphis Children's Room La |
| Lighting Area | 1-3square meters |
| Application | Kitchen, Dining Room, Bed Room, Foyer, study |
| Technics | Spent grinding |
| Number of light sources | 1 |
| Material | Metal |
| Warranty | 2 years |
| Shade Type | Clear Glass |
| Shade Direction | Down |
| Base Type | e27 |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC, ce |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | Qing An ZQZ |
| Is Dimmable | Yes |
| Switch Type | Knob switch |
| Body Material | IRON |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 220V |
| Key words | Bauhaus Folding Rocker Arm Wall Lamps Color Memphis Children's Room Lamp |
| Applicable to | Children's room, princess room, boy girl bedroom, baby room, nursery living room study reading |
Instock
There are no reviews yet.