Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.278 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 12 × 10 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Color | WHITE |
| is_customized | no |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Model Number | BD-01 |
| Application | Kitchen, Dining Room, Bed Room, Foyer, study, BATHROOM |
| Warranty | 1 |
| Shade Direction | Up & Down |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | ce, ROHS |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | EnwYe |
| Is Dimmable | No |
| Body Material | ABS |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 90-260V |
| Wattage | 4W, 6W, 8W, 10W |
Instock
There are no reviews yet.