Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Round |
| Dial Diameter | 28mm |
| Case Thickness | 10.5mm |
| Band Length | 20cm |
| Band Width | 14mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Model Number | OUPINKE 3170 Women Watch |
| Feature | Luminous, Complete Calendar, Week Display |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Mechanical Hand Wind, Automatic Self-Wind |
| Brand Name | OUPINKE |
| Origin | Mainland China |
| Type 1 | Stainless Steel Luxury Woman Watches |
| Type 2 | Deep Waterproof Automatic Watch For Women |
| Type 3 | Dual Calendar Mechanical Hand Clock |
Instock
There are no reviews yet.