Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, None |
| Display Type | Numberless, Numberless |
| Case Shape | Round, Round |
| Dial Window Material Type | Coated Glass, Coated Glass |
| Dial Diameter | 29mm, 2900 |
| Case Thickness | 12mm, 1200 |
| Band Length | 7.02, 702 |
| Band Width | 14mm, 1400 |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL, STAINLESS STEEL |
| Model Number | 7003, 7003 |
| Feature | tourbillon, Complete CalendarLuminous |
| Style | Fashion & Casual, Fashion Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar, 3Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp, Push button hidden clasp |
| Case Material | Alloy, Alloy |
| Movement | Automatic Self-Wind, Automatic Self-Wind |
| Brand Name | OLEVS, OLEVS |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.