Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Case Shape | Round, Round |
| Dial Window Material Type | RESIN, resin |
| Boxes & Cases Material | No package, No package |
| Dial Diameter | 38mm, 38mm |
| Case Thickness | 14mm, 14mm |
| Band Length | 23cm, 23cm |
| Band Width | 16mm, 16mm |
| Band Material Type | PU, PU |
| Model Number | SKMEI 1547 Kids watch, SKMEI 1547 Kids watch |
| Feature | Repeater, Luminous, Water Resistant, Week Display, Repeater, Luminous, Water Resistant, Week Display |
| Style | SPORT |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.