Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Case Shape | Animal Shape |
| Dial Window Material Type | Plastic |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 50mm |
| Case Thickness | 15mm |
| Band Length | 22cm |
| Band Width | 15mm |
| Band Material Type | RUBBER |
| Model Number | W0315 |
| Feature | LED display, Back Light |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | RUBBER |
| Movement | Digital |
| Brand Name | JOYROX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.