Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.029 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 9 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Ingredient | 8g |
| Quantity | 1pc |
| Benefit | Moisturizer, Nutritious, other |
| Brand Name | LGRAMER |
| Origin | Mainland China |
| Date of Manufacture | 2024 |
| Shelf Life | 3Years |
| Type | Lip Balm |
Instock
There are no reviews yet.