Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 801-1200W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 220V |
| Capacity | 10L and below |
| Rated Power | 801W (inclusive)-1200W (inclusive) |
| Electric oven type | Electric oven |
Instock
There are no reviews yet.