Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 43 × 48 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation | Countertop |
| Power (W) | 1450W |
| Function | regular grade |
| Capacity | 15-19L |
| Voltage (V) | 120V |
| Brand Name | PDQ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.