Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 37 kg |
|---|---|
| Dimensions | 103 × 32 × 55 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Bakeware Type | Flat pan |
| Multi-gear Temperature Adjustment | Yes |
| Function | Non-Stick Cooking Surface, Heating temperature control, Cooking adjustment, Set temperature display |
| Material | stainless steel |
| Certification | CE |
| Type | Electric Lava Rock Grill |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 801-1200W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Gas smokeless chicken oven |
| Heating mode | Gas / natural gas |
| Product specifications | 1-10 rows |
| texture of material | Thickening 201 stainless steel |
| Rated voltage | 12V |
| packing | Carton + wooden frame |
Instock
There are no reviews yet.