Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 23 × 9 cm |
| Processor Main Frequency | Dual core 2.1 GHz/ Quad core 1.6 GHz |
| Use | Commercial |
| Memory Capacity | 32GB |
| Hard Drive Capacity | 1TB |
| Model Number | Q31031S/ Q31051S |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Model | Intel Core i3-10110U/ i5-10210U |
| Type | Mini Desktop, MINI PC |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Brand Name | qotom |
| Origin | Mainland China |
| Memory | DDR4 SO-DIMM |
| Storage | M.2 NVME SSD (By default) |
| 2.5" SATA | SATA cable inside |
| Wi-Fi | Optional (Intel dual band) |
| Preload OS | Inactive Windows 11 Pro for test |
| Operating System | Window 10/ 11, Linux, etc. |
| Dimension | 155 x 127 x 48mm |
| Net weight | 0.84 kg |
| Shell Material | Aluminium alloy |
| Onboard LAN | 2 x Intel I225-V 2.5 Gigabit LAN |
| Video Output | 1 x DP, 1 x HD 1.4 |
| Cooling Mode | Fanless Design |
| Warranty | 12 months |
| Packaging | Color box |
| Packing list | Mini PC, Power adapter, Plug, VESA Bracket |
Instock
There are no reviews yet.