Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Multimedia |
| Memory Capacity | 32GB |
| Hard Drive Capacity | 512GB |
| Model Number | Q1000GE-1U07 |
| Processor Model | Intel Pentium/Core |
| Type | Mini Desktop, MINI PC |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Brand Name | qotom |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Memory | 1 x DDR4 RAM |
| Storage | 1 x mSATA SSD |
| Hard Drive | NO 2.5" SATA SSD/HDD |
| WiFi | NO WiFi by default |
| OS | Pre-install Unactivated Win 10 |
| Warranty | 1 Year |
Instock
There are no reviews yet.