Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 23 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Processor Main Frequency | Quad Cores 1.5GHz, up to 2.8GHz |
| Use | Multimedia |
| Memory Capacity | 16GB |
| Hard Drive Capacity | 1TB |
| Model Number | Q10531N |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Model | Intel Gemini Lake Processor Pentium J5005 |
| Type | Mini Desktop, MINI PC |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Brand Name | qotom |
| Origin | Mainland China |
| CPU TDP | 10W |
| Memory | 2 x DDR4 SO-DIMM Sockets (Up to 16G), Only Supports a Single 1G Memory Chip |
| Storage | 1 x 2.5-inch SSD (by default) |
| Wi-Fi | Intel Wireless-AC 9462-D2W wireless LAN module, Integrated |
| Graphics | Intel UHD Graphics 605 |
| LAN Chipset | 1 x Realtek Gigabit LAN |
| Audio | No |
| Display | 2 x HD 2.0 |
| Material | Aluminium Alloy |
| Dimension | 115 x 111 x 46mm |
| Mounting | VESA Mounting Bracket |
| Cooling Mode | Fan |
Instock
There are no reviews yet.