Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 19 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Processor Main Frequency | 3.40 GHz |
| Use | Multimedia |
| Memory Capacity | ≥ 4GB |
| Hard Drive Capacity | 512GB |
| Model Number | RS34 |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Model | Intel N100 |
| Type | Mini Desktop, MINI PC |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Brand Name | HUNSN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Chassis | Aluminum |
| AES-NI Supported | Yes |
| Memory | 1 x SODIMM DDR4 3200 MT/s, max.32GB |
| Storage | 1 x M.2 2280 NVME PCIE3.0x1 SSD, 1 x 2.5 Inch SATA SSD/HDD |
| Network Card | 4 x Intel 2.5GbE I226-V |
| Expansion | 1 x M2 2230 WiFi slot for CNVI WiFi, 1 x Mini PCIE slot for WiFi / 4G |
| Cooling system | Fanless |
| Packing List | Power supply, power cord, warranty card |
| Function1 | Hardware Auto power on enabled as default |
| Function2 | Support network wake-up, system power management, temperature management |
| Specific Uses For Product | Personal, Business, Gaming, Education, Industry, Office, Multimedia |
Instock
There are no reviews yet.