Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.048 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 6 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal, Plastic, Silica GEL |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Semi-open |
| Max Output | 3mW |
| Number Of Drivers | 2 |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Driver Diameter | 10mm |
| Total Harmonic Distortion | 0.01% |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Package List | User Manual, Replaceable Pads Set |
| Features | waterproof, With microphone, Active Noice Cancelling |
| Codecs | AAC, sbc |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Waterproof | Yes |
| Line Length | 1.25m |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 123dB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | For Internet Bar, Monitor Headphone, for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport, Kids' Headphones, For Hearing Aid |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | None |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | QKZ |
| Resistance | 32Ω |
Instock
There are no reviews yet.