Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ABS |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Number Of Drivers | 2 |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Magnet Type | Ferrite |
| Driver Diameter | 42mm |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Codecs | AAC |
| Is wireless | No |
| Waterproof | Yes |
| Line Length | 1.2m |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 110dB |
| Plug Type | Line Type |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | quanyunzs |
| Resistance | 32Ω |
Instock
There are no reviews yet.