Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic, Silica GEL |
| Category | Earphones & Headphones |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Features | With microphone |
| With Microphone | Yes |
| Line Length | 1.2m |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Plug Type | Line Type |
| Function | Common Headphone, For Mobile Phone |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | None |
| Connectors | Type c |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE, RoHS |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | olaf |
| Feature 1: | headphones |
| Feature 2: | earphones |
| Feature 3: | earbuds |
| Feature 4: | headset |
| Feature 5: | earphones wired |
| Feature 6: | headphones wired |
| Feature 7: | wired headphones |
| Feature 8: | earphone |
| Feature 9: | wired earphone |
| Feature 10: | earbuds wired |
| Feature 11: | earphones wired |
| Feature 12: | wired headphone |
| Feature 13: | 3.5mm wired headphone |
| Feature 14: | type-c wired headphones |
| Feature 15: | wired earphones |
| Feature 16: | headphone wired |
| Feature 17: | wired Noise Cancelling In-ear Earphone |
| Feature 18: | Music In-Ear Headphones |
| Feature 19: | Wired Headphones Microphone |
| Feature 20: | In-Ear Music Sports Stereo Earphones |
| Feature 21: | in-ear headphones |
| Feature 22: | type-c/3.5mm earphones |
| Feature 23: | earphones wired / headphones wired |
| Feature 24: | headset / earphone / earbuds / headphones |
| Feature 25: | Handsfree Headphones |
| Feature 26: | Noise Canceling Headphone |
| Feature 27: | in-ear headphones |
| Feature 28: | Noise canceling headphones |
| Feature 29: | Headphone Headset For Android Phone |
| Feature 30: | Headphones with Microphone |
| Feature 31: | type-c/3.5mm earphone |
Instock
There are no reviews yet.