Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 19 × 18 cm |
| Slice Thickness | 20MM&10MM |
| Weight | 4kg |
| Model Number | BN-01 |
| Brand Name | YESOK |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Package weight | 4kg |
| Packing size | 34*19*18cm |
Instock
There are no reviews yet.