Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 3 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | <60 |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | Track Light |
| Warranty | 1 Year |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Brushed Nickel |
| Switch Type | Knob switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | None |
| Wattage | 12W 20W 30W 40W |
| Certification | CCC, ce, ROHS, RoHS, CE, CCC |
| Voltage | 220V-240V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| 2 Wire Electrified Rail | 0.5M 1M |
| With Spot Led Track Lamp | Lighting For Home |
| Clothing Store Spot Light | Track Light |
| Measurement unit | 100000015 |
Instock
There are no reviews yet.