Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | Food grade plastic bags |
| Shape | SQUARE |
| Specification | Folding shrink film |
| Model Number | New material heat shrink film |
| Feature | Eco-Friendly, Folding, Stocked |
| Plastic Type | PE |
| Form | Rolling Type |
| Thickness | 0.02mm |
| Applicable Space | Kitchen |
| Use | Sundries |
| Material | Plastic, PVC heat shrink tube |
| Pattern | Flat Type |
| Product | POF |
| Brand Name | HARDIRON |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Type | Storage Bags |
| 2 layer thickness | 0.04mm |
| Usage | Heat sealing |
Instock
There are no reviews yet.