Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.455 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 9 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Type | None |
| Model Number | electric shavers 5 in 1 |
| Material | electric shaver |
| Use | BODY |
| Gender | Male |
| Brand Name | QIC |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
Instock
There are no reviews yet.