Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 23 × 31 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | other, 85W |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Output voltage | other |
| Size | 1 |
| Material | Plastic |
| Model Number | SN360S-01 &SN358S-01 &SN359S-01 &SN357S-01 Red red handle |
| Brand Name | COOLNAIL |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE |
| Color | Red |
| Battery working time | 6-8 hours |
| Full charging | 3 Hours |
| Plug | AU, EU, US, UK |
| Warranty | 1 Year |
| Packing | Box |
| Handle color | Red color |
| Handle | Brushless |
Instock
There are no reviews yet.