Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | PUZU-C31 ISO wiring harness cable Car DSP Amplifier 4X150W -001 |
| Maximum Power Per Channel | 45W |
| Brand Name | DIXSG |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
Instock
There are no reviews yet.